Meld je aan voor projectorkest Euphonia+: The Queen Symphony

Na het succesvolle project van vorig jaar, waarbij we in een vol theater Symfonie nr. 1 ‘Lord of the Rings’ ten gehore hebben gebracht, willen wij in het najaar ons orkest opnieuw uitbreiden met een aantal muzikanten, om samen met ons mooie muziek te maken. Gewoon omdat samen muziek maken verbindt en sommige muziek nog mooier tot zijn recht komt in een ruim bezet orkest. Dit keer zoeken we naast muzikanten ook een grote groep zangers.

Als hoofdwerk hebben wij dit jaar gekozen voor The Queen Symphony van Tolga Kashif. Dit werk is, zoals de titel al zegt, gebaseerd op melodieën uit het repertoire van Queen. Tegelijk is het ook een symfonie met klassieke invloeden. Het orkest staat tijdens dit project onder leiding van onze vaste dirigent Ronald Slager. De koorrepetities zullen worden verzorgd door koordirigente Martina Hilarides.

Behalve de symfonie zullen we de werken Crown Imperial van William Walton en Zadok The Priest van George Frideric Handel ten gehore brengen. Bij Zadok The Priest is er ook een prachtige partij weggelegd voor het koor. Beide werken hebben een koninklijke teint. Zij gaan dan ook mooi samen in het programma met de Queen Symphony.

Het concert is op zondagmiddag 9 november om 15.00 uur in de Grote Zaal van Theater Sneek.

Repetities
Repetitie voor koorprojectleden, onder leiding van Martina Hilarides:
– Zaterdagmiddag 13 september: 10:30 – 12:00 alten, 12:30 – 14:00 sopranen, 14:30 – 16:00 tenoren & bassen.
– Zondagmiddag 26 oktober: 13:00 – 16:00
– Zaterdagmiddag 1 november: 13:00 – 16:00
– Zaterdagmiddag 8 november: 13:00 – 16:00
De repetitie op 26 oktober vindt plaats in de Driesprong in Franeker. De andere repetities vinden plaats in de Kurioskerk in Leeuwarden.

Orkestrepetities zijn vanaf 2 september op iedere dinsdagavond van 19.30-22.00 uur en zaterdag 27 september in It Dielshus in Wommels.

Gezamenlijke repetities van koor en orkest zijn op dinsdag avond 28 oktober en 4 november van 19.30-22.00 uur. Locatie voor deze repetities volgt.

Aanmelden
Doe je ook mee? Geef je dan op via onderstaande link. Aanmelden kan tot 30 juni 2025.
– Speelniveau muzikanten C examen of vergelijkbaar niveau
– Zangers: affiniteit met klassieke zang is een pré
– Kosten deelname koor: €40
– Kosten deelname orkest: €80
– Jongeren tot 18 jaar: gratis!

Voor vragen en informatie: info@euphonia.nl